به نام خدا، آفریدگار آسمان ها

مجتمع گردشگری بالون

​مجموعه البرزیست بعد از سالها تلاش و حضور در زمینه ی شناسایی و حفاظت از طبیعت ایران بر آن شد تا با حضور در زمینه ی خدمات گردشگری به صورت مستقیم در این عملیات فعالیت و اثر گذاری داشته باشد.
به همین منظور در زمستان سال 1398 اقدام به احداث مجتمع گردشگری بالون نمود این مجتمع در شهرستان کلاردشت به عنوان پایتخت کوهستانی خاورمیانه قرار دارد.
برای آشنایی بیشتر با خدمات و امکانات مجتمع گردشگری بالون، این صفحه را تا آخر مشاهده بفرمایید.

در آغاز مسیر خدمات گردشگری با توجه به اینکه بحث خوراک و پذیرایی یکی از موارد مهم در توسعه ی خدمات گردشگری هر منطقه ای محسوب می شود و بعد از تحقیق و بررسی نسبت به کمبود های منطقه ی گردشگری کلاردشت تصمیم بر راه اندازی یک رستوران ایتالیایی و کافی شاپ گرفته شد.
فضایی که میتوان گفت در کلاردشت و شاید غرب مازندران تنها رستوران دوستدار محیط زیست می باشد که از ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف استفاده نمی کند و باقی ظروف مصرفی آن هم از مواد بازیافت پذیر هستند، بالون تنها یک رستوران نیست و شعار آن " بالون، غذای روح و جسم " است به این معنی که میهمانان عزیز ضمن حضور در فضای رستوران به هدف تهیه خوراک، امکان مشاهده ی آثار فاخر عکاسی طبیعت، خواندن کتاب و شنیدن موسیقی های منتخبی را دارند تا در کنار کیفیت عالی غذا، خاطره ی شیرینی نیز برای آنها نقش ببندد.

​​رستوران ایتالیایی و کافی شاپ

​​​اجرای تور های طبیعت شناسی یکی از اصلی ترین شاخه های فعالیتی مجتمع گردشگری بالون می باشد.
برنامه هایی که با هدف معرفی طبیعت بکر و ناشناخته ی کلاردشت برگزار می شوند و حاصل دو دهه شناسایی و فعالیت های طبیعت محور اعضای البرزیست طی این برنامه ها به میهمانان ارایه می شود آنگونه که در کنار معرفی طبیعت و اجزای آن، اقدام به فرهنگسازی و تلاش برای حفاظت از طبیعت می کنند.
این برنامه ها در مسیر های مشخصی در شهرستان کلاردشت و در قالب تورهای یک روزه با خودرو های شاسی بلند (آفرود) برگزار می شون.
برای آشنایی بیشتر میتوانید گالری زیر را مشاهده کرده و در صورت تمایل برای رزرو با شماره تلفن 01152632924 یا پیج اینستاگرام بالون تماس بگیرید.

تور های طبیعت شناسی

پرواز با بالون

​همانطور که بارها گفته شد، البرزیست به عنوان یک مجموعه ی خصوصی همیشه تلاش کرده تا با خلاقیت و نواوری، موقعیت خود را به عنوان یک مجموعه ی الهام بخش در زمینه های مختلف تثبیت کند. در همین راستا به عنوان اولین برنامه ساز در صدا و سیما از بالون هوای گرم برای تصویر برداری و فعالیت تفریحی در مجموعه مستند "همسایه آسمان" استفاده کرد.
و در ادامه ی مسیر رسیدن به اهداف توسعه گردشگری، در حال راه اندازی اولین سایت دایمی پرواز با بالن هوای گرم در کلاردشت است که این فعالیت نیز در قالب مجتمع گردشگری بالون و در آینده ی بسیار نزدیک به بهره برداری و استفاده عمومی خواهد رسید.

تمام حقوق این سایت متعلق به مجموعه البرزیست می باشد

​​​​​​​All Rights Reserved to Alborzist 2008-2022