مستند خزر تا خلیج

خزر تا خلیج عنوان مستندی است که در سال 1393 و به مناسب روز ملی خلیج فارس توسط مجموعه البرزیست سرمایه گذاری و تولید شده است.
در این برنامه طول ایران از ساحل دریای کاسپین (خزر) تا ساحل خلیج همیشه فارس طی سفری نه روزه پیموده می شود و ضمن نمایش برخی از جاذبه های طبیعی این مسیر، نکاتی در حوزه ی همبستگی و یکپارچگی قومیت های محتلف مطرح می شود.

گالری تصاویر  پشت صحنه

ویدیو 

​​​مستند خزر تا خلیج با هدف پیمایش خط طولی ایران از شمال تا جنوب، از ساحل دریای خزر(کاسپین) در استان مازندران تا ساحل خلیج همیشه فارس در استان هرمزگان طی سفری 9 روز با سرمایه گذاری و برنامه ریزی مجموعه البرزیست به تولید رسیده است.

خـزر تا
​​​​​​​خلـیج

کلیپ سرزمین موعود ترکیبی است از تصاویر آرشیو منتشر نشده ی البرزیست که طی سالهای مختلف و در موقعیت های گوناگون جغرافیایی در کشور عزیزمان، ایران تصویر برداری شده اند، تصاویر این کلیپ در سال های 1389-1393 ضبط شده و در سال 1393 به عنوان یک کلیپ واحد کنار هم جمع آوری شده اند.

سرزمین
​​​​​​​موعود

به نام خدا، آفریدگار رنگ ها

مجموعه کلیپ های کوتاه

​​​در این بخش تعدادی از جذاب ترین کلیپ های کوتاه البرزیست را مشاهده خواهید کرد.
کلیپ هایی که از سفرها و برنامه های چندروزه و کوتاه مجموعه در منطقه ای خاص تولید شده اند.
این کلیپ ها بیشتر با هدف معرفی نواحی و تولید محتوای با کیفیت ساخته شده اند و هدف عموم آنها پخش در شبکه های مجازی و فضای وب بوده است.

گالری تصاویر  پشت صحنه

ویدیو ها

کاروان 
​​​​​​​عشق

کاروان عشق با شعار " آخرین میراث " با هدف نمایش ارتباط طبیعت و جهان پیرامون به عنوان میراثی برای حیات و مقوله ی مهدویت به عنوان تنها مسیر هدایت انسان و ثمربخشیدن بر تلاش تمام انبیا و اولیای الهی که انشالله توسط حضرت مهدی (عج) اتفاق خواهد افتاد.

​​​​​​​​​پلور و 
​​​​​​​دماوند

این کلیپ به عنوان حلقه ی وصل اپیزود اول و دوم پرچم بالاست در زمستان 1394 در دامنه های جنوبی کوه دماوند تولید شده است و به نمایش زیبایی های آن منطقه می پردازد.

ارتفاعات
​​​​​​​ناندل

ناندل روستایی کوهستانی در جبهه شمالی کوه دماوند است و این کلیپ نتیجه ی سفری دو روزه در زمستان 1393 به ارتفاعات ناندل برای ثبت تصاویری بی تکرار می باشد.

پرندگان
​​​​​​​خوشواش

​خلاصه ای از سفر 3روزه ی البرزیست به ارتفاعات مازندران در ناحیه بلده با مقصد روستایی مرتفع به نام خوشواش با یک ویژگی منحصر به فرد که باید ببینید.

تمام حقوق این سایت متعلق به مجموعه البرزیست می باشد

​​​​​​​All Rights Reserved to Alborzist 2008-2022