به نام خدا، آفریدگار آسمان ها

هم نورد عنوانی هست که برای کوهنوردان بسیار آشناست و به همین دلیل البرزیست نام مجموعه تولیدات خود در زمینه کوهنوردی را به این نام گذاشته ، مجموعه ای که آغاز مستندسازی در البرزیست با آن بود، سال 1388 و تولید فیلم مستند 114درجه شرقی جنوب شرقی از رکورد پیشمایش کامل خط الراس علم کوه به دماوند و بعد ها با مستند گشایش گرده ی شرقی آزاد کوه، پیمایش دوبرار و سحرگاهان آن را ادامه داد.
در این سری مستندها ، کوهنوردان البرزیست دست به صعود و پیمایش های شاخص در کوهستان های ایران به خصوص البرز می زنند و ضمن پیمایش مسیر، فیلم های مستندی با کیفیت قابل قبول ازآن تولید می کنند.

مجموعه هم نورد

در این کلیپ به صورت خلاصه نقاط مهم برنامه را برای شما آماده کرده ایم.
این مستند قبل از ورود تجهیزات HD به کشور و با کیفیت PAL تولید شده است.

علمکوه تا
​​​​​​​دمـاونـد

اینجا کلیک کنید

مستندی از روند گشایش مسیر گرده ی شمالی آزاد کوه، دومین قله بلند البرز مرکزی تصویربرداری شد. مسیری که از دره منتهی به روستای کلاک آغاز و تا ارتفاع 4385 متری قله ادامه پیدا می کند.

گرده شمالی آزاد کوه

اینجا کلیک کنید
​​خط الراس دوبرار مرتفع ترین و مهم ترین عارضه کوهستان از حوزه ی البرز شرقی به حساب می آید، این خط الراس از جاده ی هراز در محدوده ی امامزاده هاشم آغاز شده و تا جاده ی فیروزکوه در محدوه دلیچایی ر طول تقریبی 62 کیلومتر ادامه می یابد.

خط الراس
دوبرار

اینجا کلیک کنید
مستند اولین آفتاب به احترام بهترین آفریده ی خدا، حضرت محمد (ص) با سرمایه گذاری البرزیست در سال 1394 تولید شده است. این سری برنامه ها با هدف صعود به ارتفاعات و دیدن طلوع آفتاب از نواحی خاص جغرافیایی به اجرا رسیده اند.

آفتاب اول

اینجا کلیک کنید

تمام حقوق این سایت متعلق به مجموعه البرزیست می باشد

​​​​​​​All Rights Reserved to Alborzist 2008-2022