تابلو های عکس به عنوان اصلی ترین محصول ارایه آثار هنری عکاسان در تمامی ژانر ها محسوب می شوند، به همین دلیل البرزیست طی نمایشگاه‌های عکسی که در طول فعالیت حرفه ای خود برگزار کرده به ارایه آنها مشغول است. تابلو ها به صورت کلی بر روی انواع کاغذ های عکس در لابراتوار های درجه یک به شیوه ایمولاسیون چاپ شده و سپس بر روی شاسی چوبی و قاب های گوناگون ارایه می شوند. این آثار طبق مطالعات علمی و شواهد موجود در صورت نگهداری مناسب و دور از تابش مستقیم خورشید تا حدود صد سال عمر می‌کنند و در صورت نیاز به وسلیه مختصصان، قابل شستشو نیز هستند.
تابلو‌های عکس البرزیست با توجه به کیفیت(رزلوشن)، سبک عکاسی(تک شات یا ماتریس) و تناسب عکاسی(ترکیب بندی) در چهار قالب چشم نوازِ روزنه‌، دریچه، پنجره و دروازه از کوچک به بزرگ دسته بندی می شوند.

علاقمندان می‌توانند هرکدام از آثار گنجینه البرزیست را که در بخش آثار عکاسی مشاهده می‌کنند، سفارش داده و از تماشای هنرمندانه طبیعت منحصربفرد سرزمین ایران بر روی دیوار خانه و محل کار خود لذت ببرند. به این ترتیب که شما کد عکس های  مورد نظر خود را برای ما فرستاده و اطلاعات بیشتری درباره ابعاد قابل چاپ، ویژگی ها و سایر شرایط را دریافت خواهید کرد و یا با ارسال عکسی مشخص از فضای مورد نظر، موکاپ(شبیه ساز) پیشنهادی البرزیست را بصورت رایگان مشاهده کنید.

تابلو های عکس

روزنه ها

روزنه ها محبوب ترین و پر طرفدارترین دسته تابلو عکس البرزیست می باشد. بدلیل قیمت اقتصادی و سایز منحصر بفرد که در بیشتر فضاهای معماری امروزی متناسب بنظر می آید و اینکه تمامی آثار پانوراما و فوق عریض را در خود به زیبایی به تصویر می کشد. روزنه ها به تابلوهای با عرض 15 سانتیمتر ما گفته می شود که در طول هم، محدودیتی از لحاظ بصری و اجرا ندارد. یادتان باشد فاصله چشم تا تابلو روزنه بهتر است زیر یک متر باشد تا بیشترین اثر منتقل شود. شما می توانید با تماشای گالری پانوراما و یا آثار افقی سایر گالری ها هر عکسی را در مقیاس روزنه داشته باشید. در گالری زیر بعضی از عکس های منتخب البرزیست و مخاطبان را برای روزنه ها مشاهده می کنید.

دریچه ها

به تابلو هایی با ارتفاع 30 سانتیمتر دریچه می گوییم. کوچکترین تابلو این دسته به اندازه یک کاغذ A4 عمودی می باشد. این تناسب برای فضاهای کوچک امروزی همچون خانه و اداره بسیار مناسب است و تا حدود 3 متر طول هم انتخاب های زیادی خواهید داشت و شما می توانید در این مقیاس عکس های بیشمار افقی و بعضی عمودی های کوچک را از گالری ها انتخاب کنید. همچنین انتخاب چندین عکس و ترکیب بندی موزاییک هم بسیار انتخاب هوشمندانه و هنرمندانه ای در این دسته می باشد. یادمان باشد بهترین فاصله چشم تا تابلو دریچه از 1 تا 1.5 متر می باشد. در زیر نمونه هایی از انتخاب های البرزیست و مخاطبان که طی این سال ها بدست آمده را مشاهده می کنید.

پنجره ها

پنجره ها بیشترین هویت را به عکس های عمودی یا پرتره می بخشند و البته در قالب افقی و LandScape می تواند شاکله بسیار ویژه ای به دیوار های نسبتا بزرگ و سالن ها بدهد. در حقیقت باید فاصله چشم تا تابلو از 2 متر بیشتر باشد تا تمام عناصر عکس و ترکیب بندی آن بخوبی دیده شوند. به تابلو هایی با ارتفاع 50 یا 70 سانتیمتر پنجره می گوییم. کوچکترین تابلو این دسته می تواند انتخاب خوبی برای گالری ورتوراما باشد. این تناسب که برای فضاهای نسبتا بزرگ همچون سالن ها، گالری ها، مغازه ها، فروشگاه ها و حتی خانه هایی که دیوار های بزرگتری دارند بسیار مناسب است. شما می توانید در این مقیاس عکس های بیشمار  عمودی، مربع و افقی را از گالری ها انتخاب کنید. عکس هایی از گالری دست نیافتنی ها شاید ماندگار ترین اثر هنرمندانه از طبیعت ایران بر روی دیوار در این دسته باشد که هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار بدهد. در زیر نمونه هایی از انتخاب های البرزیست و مخاطبان که طی این سال ها بدست آمده را مشاهده می کنید.

دروازه ها

این دسته همانطور که از نامش پیداست دروازه ای به دنیای طبیعت از نگاه دوربین البرزیست می باشد. در این دسته به تابلو هایی با ارتفاع های بیشتر از 1 متر و یا طول های بسیار بلند می پردازیم که اولا نیاز به تکنولوژی بالاتری در دوربین و ویرایش دیجیتال هستند و دوما مکان های مناسب قرارگیری این تابلوها بیشتر مکان های عمومی و سالن های بزرگ اداره ها و سالن های نمایش، کنفرانس و غیره هستند، همچنین این آثار می توانند در کیفیت بیل بورد در سایز های بسیار بزرگتر هم در نمایشگاه ها و سایر استند های بزرگ شهری استفاده شوند. در زیر به برخی نمونه ها و انتخاب های البرزیست جهت آشنایی بیشتر با دروازه ها اشاره می کنیم.