به نام خدا، آفریدگار جنگل ها

آفرود سرویس

با توجه به اهمیت دست یابی به نقاط دور از دسترس با هدف صعود های کوهنوردی و همچنین عکاسی و مستندسازی از طبیعت بکر و ناشناخته، ناخوادگاه یکی از تجهیزاتی مه در روند برنامه ها بسیار کارگشا خواهند بود، خودروهای شاسی بلند با قابلیت آفرود هستند، خودروهایی که از سال 1373 در قالب لندرور و بعدها با نام پاژن به عنوان خودروهای سازمانی البرزیست انتخاب شده اند و به قدری در برنامه های مختلف نقش آفرینی داشته اند که لقب "یار قدیمی" را از آن خود کرده اند.
با استفاده ی مداوم و جدی از این خودروها با توجه به استهلاک زیاد فعالیت های آفرود آن هم در سطح حرفه ای، نیاز به تعمیرات و اورهال نمودن خودرو ها برای اینکه همیشه آماده به سرویس باشند، نیازی اساسی و استراتژیک محسوب می شود و از آنجاییکه البرزیست مجموعه ای خصوصی و متشکل از متخصصانی در زمینه های مختلف می باشد، با توجه به وجود بنیه علمی و عملیاتی که در طی سالیان مختلف تصمیم بر آن گرفته شد تا بعد از حدود 2دهه خدمات اختصاصی مجموعه ی پاژن سنتر به خودرو های البرزیست، از سال 1393 این مجموعه به صورت عمومی هم به ارایه خدمات تخصصی به خودروهای آفرودی بپردازد. در حال حاضر مجموعه ی فوق تخصصی آفرود سرویس (پاژن سنتر سابق) در شهرستان کلاردشت در حال ارایه تخصصی خدمات تعمیراتی و مجهز سازی خودروهای آفرود با کاربری های خاص می باشد.
دیر زیر میتوانید بعضی از پروژه های اجرا شده در این مجموعه را مشاهده کنید.
در صورت نیاز به سوال یا هماهنگی برای دریافت خدمات میتوانید با شماره تلفن 01152632043 و یا پیج اینستاگرام آفرود سرویس ارتباط برقرار کنید.

تعمیرگاه تخصصی

تعمیرگاه تخصصی آفرود سرویس با هدف ارایه خدمات عمومی از سال 1393 تاسیس شد و در حال حاضر در شهرستان کلاردشت به عنوان مجهز ترین مرکز تعمیرات و تیونینگ خودروهای آفرود در غرب مازندران در حال ارایه سرویس به دارندگان خودروهای آفرودی از سرتاسر ایران می باشد.
این مجموعه در فضایی بالغ بر 300 متر مربع در حال سرویس رسانی در زمینه های : 1- تعمیرات تخصصی و اورهال انواع انجین های بنزینی و دیزلی 2- خدمات تخصصی برق خودرو 3- تعمیرات و تغییرات تخصصی زیربندی خودرو 4- طراحی و نصب تجهیزات و اکسسوری 5- تغییر کاربری و ساخت خودروهای خاص 6- طراحی و ساخت کشنده و کاروان می باشد.
برای آشنایی بیشتر با خدمات عمومی آفرود سرویس می توانید آلبوم زیر را مشاهده کنید.

آلبوم تصایر

تمام حقوق این سایت متعلق به مجموعه البرزیست می باشد

​​​​​​​All Rights Reserved to Alborzist 2008-2022

پشتیبانی فنی البرزیست

با توجه به سبک سفرهای مستندسازی البرزیست که سفرهای اکتشافی و ماجراجویانه ای هستند که خودرو در آنها نقش کلیدی دارد، به همین جهت پشتیبانی از خودروها در حین برنامه ها یکی از ارکان مهم در برنامه سازی البرزیست محسوب می شود و میشود اینطور گفت بدون پشتیبانی فنی در حین برنامه، عملا تولید چنین برنامه هایی غیرممکن خواهد بود.
آفرود سرویس به عنوان زیر مجموعه ی فنی مهندسی البرزیست، مسولیت پشتیبانی فنی به صورت کامل در برنامه های تولید را بر عهده دارد و در مواقع لزوم برای تعمیرات و سرویس خودروها در حین برنامه و هر موقعیت جغرافیایی که باشیم آمادگی این کار وجود دارد.
در زیر برخی از تصاویر مربوط به پشتیبانی در نواحی مختلف را مشاهده کنید.

آلبوم تصایر