به نام خدا، آفریدگار شب ها و روز ها

باشگاه البرزیست

به واسطه ی فعالیت البرزیست در حوزه رسانه و تولید محتوا از طبیعت ایران و همچنین نمایش برخی از آثار مستند از شبکه های مختلف تلویزیون در گذر سالها، مجموعه هواداران و دوستداران متعددی را در کنار خود همراه داشته است و یکی از پر تکرار ترین درخواست ها از البرزیست، ایجاد گروه و فضایی برای آشنایی بیشتر و اجرای برنامه های عمومی با هدف شناسایی و حفاظت از طبیعت بوده است.
به همین منظور مجموعه البرزیست تصمیم به ایجاد فضایی مجازی تحت عنوان باشگاه البرزیست را گرفت. فضایی که طرفداران متخصص و مجرب البرزیست که نقطه ی مشترک همه آنها، شناسایی و حفاظت از طبیعت ایران می باشد را در کنار هم جمع کند و سببی شود برای همگرایی نیرو ها و توان افرادی که حاضرند برای شناسایی و حفاظت از طبیعت ایران از مال و جان خود هزینه کنند.
این باشگاه قرار است در 5 گروه تخصصی به شرح زیر و در بستر پیام رسان واتساپ فعالیت خود را انجام داده و در صورت نیاز در مواقع مختلف طی فراخوان افراد علاقمند به فعالیت های خاص را کنار هم جمع نماید.
با توجه به توضیحات بالا، در صورت اینکه تخصصی در زمینه های مربوط به شاخه های فعالیتی البرزیست دارید، فرم زیر را به صورت کامل تکمیل نمایید تا در صورت تایید، به باشگاه البرزیست دعوت شوید.

تایید و ارسال

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

فعالان رسانه

هنرمندان

فعالان گردشگری

​​ورزشکاران

مدیران 

تمام حقوق این سایت متعلق به مجموعه البرزیست می باشد

​​​​​​​All Rights Reserved to Alborzist 2008-2022