فروش آثار و تولیدات

تولیدات مجموعه البرزیست در سه قالب  تابلو های عکس ، کارت پستال ها و چاپ محصولات سفارشی  ارایه می شوند که به ترتیب ، معرفی و نحوه فروش آنها رامشاهده خواهید کرد :تابلو های عکس


تابلو های عکس البرزیست با توجه به سایز و ارتفاع آنها به چهار دستۀ :روزنه ها ، دریچه ها ، پنجره ها و دوردست ها تقسیم می شوند.

روزنه ها

تابلو های کوچک دیواری با عرض کوچک 15 سانتیمتر که غالبا تصاویر پانوراما و ورتوراما را شامل می شوند ؛ در سایز و مقیاسی مناسب و بسیار جذاب جهت هدیه دادن یا استفاده در محل کار .

دریچه ها

تابلو های دیواری با عرض کوچک 30 سانتیمتر که تقریبا تمامی تصاویر البرزیست را شامل می شوند و بسیار مناسب جهت استفاده در محیط های آپارتمانی و منازل مسکونی هستند .

پنجره ها

تابلوهای عکس با ارتفاع 50 و 70 سانتیمتر و حداکثر طول 30 الی 200 سانتیمتر ، مناسب جهت کسانی که میخواهند مناظر طبیعی را با جزییات و کیفیت خاصی مشاهده کنند .

دوردست ها

تابلوهای عکس با سایز های بسیار بزرگ ، مناسب برای سالن های بزرگ و اماکن عمومی .


نمونه تابلوهایی برای درک بهتر سایزها و طبقه بندی آنها :

نمونه تابلو عکسهای افقی نمونه تابلو عکسهای عمودی

نکات قابل توجه جهت سفارش تابلو های عکس ( قوانین فروش) :

برای محاسبه قیمت هر عکس ، طول و عرض آن را در عدد 88 ضرب کنید تا قیمت آن به تومان به دست بیاید . (طول و عرض هر عکس ، در زیر آن قید شده است)

تمامی تابلو های عکس بر روی کاغذ عکاسی سیلک (مات) چاپ شده و بر روی شاسی 16 میلیمتری ارایه می گردند . برای اطلاع از مدل های دیگر چاپ مانند چاپ روی کاغذ لاستر و متالیک و قاب های سفارشی و نحوه محاسبه قیمت آنها ، با ما تماس بگیرید .

مدت زمان مورد نیاز برای چاپ از زمان سفارش ، حداکثر هفت روز کاری می باشد .

هزینه هر سفارش به طور کامل در ابتدا دریافت می شود .

هزینه ارسال آثار به عهده مشتری می باشد .

به دلیل وجود تفاوت در نور و رنگ نمایشگر های مختلف ، وجود حداکثر 10 درصد اختلاف در چاپ با تصویر مشاهده شده در سایت بدیهی می باشد .

تمامی آثار مجموعه البرزیست متناسب با ارتفاع آنها دارای پاسپارتو (حاشیه) به رنگ مشکی می باشند .

کلیه حقوق مادی و معنوی تصاویر متعلق به مجموعه البرزیست بوده و هر گونه سو استفاده از جمله اسکن ، عکاسی و انتشار از آثار چاپی و دیجیتال بدون مجوز مجموعه ، ممنوع بوده و دارای پیگیرد قانونی می باشد .کارت پستال ها


آثار چاپی کارت پستالی البرزیست طبق دسته بندی زیر و در قالب چهار مجموعه کارت پستالی ، شامل :
گدوک ، سرزمین البرز ، گل یخ زده ، نیمه ماه آماده فروش به صورت تکی برای افراد و دسته ای برای فروشندگان و نهاد های جمعی می باشد.


مجموعه فاخر گدوک

مجموعه ای متشکل از 36 عدد کارت پستال در سایز 10*20 سانتیمتر با کیفیت منحصر به فرد به همراه یک عدد لوح فشرده موسیقی بی کلام در بسته بندی فاخر به قیمت پنجاه هزار تومان .

مجموعه فاخر گدوک مجموعه فاخر گدوک مجموعه فاخر گدوک مجموعه فاخر گدوک مجموعه فاخر گدوک مجموعه فاخر گدوک

مجموعه سرزمین البرز

مجموعه 10 کارت پستال در سایز 10*20 سانتیمتر به صورت صحافی شده با قابلیت جدا شدن تکی و ارسال به صورت پستی به همراه جایگاه پشت نویسی به قیمت پانزده هزار تومان .

مجموعه سرزمین البرز مجموعه سرزمین البرز مجموعه سرزمین البرز مجموعه سرزمین البرز مجموعه سرزمین البرز مجموعه سرزمین البرز مجموعه سرزمین البرز مجموعه سرزمین البرز مجموعه سرزمین البرز مجموعه سرزمین البرز

مجموعه گل یخ زده

مجموعه 4 تایی کارت پستال در سایز 20*15 سانتیمتر با کیفیت مناسب و بسته بندی مقوایی به همراه پشت نویسی به قیمت دوازده هزار تومان .

مجموعه گل یخ زده ، چشمه روستای پل خواب مجموعه گلهای یخ زده مجموعه گلهای یخ زده مجموعه گلهای یخ زده

مجموعه نیمه ماه

مجموعه 5 تایی کارت پستال در سایز 20*15 سانتیمتر با کیفیت مناسب و بسته بندی مقوایی به همراه پشت نویسی به قیمت پانزده هزار تومان .

مجموعه نیمه ماه مجموعه نیمه ماه مجموعه نیمه ماه مجموعه نیمه ماه مجموعه نیمه ماه


چاپ های سفارشی


شاید با دیدن تصاویر و محصولات البرزیست این فکر به ذهنتان رسیده باشد که کاش آنها را برروی لوازم شخصی خود مانند پیراهن ، لیوان و یا دیگر لوازم که امکان چاپ برروی آنها وجود دارد ، داشته باشید . به منظور پاسخ گویی به این نیاز ، البرزیست شرایطی را فراهم کرده تا دوستداران طبیعت و آثار هنری بتوانند با سفارش تصاویر البرزیست به صورت چاپ های سفارشی ، عکس مورد علاقه خود را برروی لوازم شخصی خود داشته باشند . لذا به منظور ثبت چنین سفارش هایی لازم است کد عکس مورد نظر و نوع چاپ را برای ما ایمیل کرده یا با تماس تلفنی از چگونگی چاپ و هزینه آن مطلع شوید .

برگشت به بالا