گالری کلیپ های کوتاه


گذر از کندوان

سفرها به ما می آموزند، که در نهایت یک روز هر سفری به پایان میرسد.
در این کلیپ گذر از یکی از یخچال های مسیر سایت کندوان در بهار، برای رسیدن به موقعیت عکس برداری روایت شده است.
حال وهوای جوانی، خطر، امید و هیجان از موضوعات این کلیپ ساده و خودمانی است.

کلیپ معرفی البرزیست 2

این کلیپ 15 دقیقه ای از پشت صحنه های نادیده مجموعه البرزیست در خلال برنامه های تولیدی و پروژه های عکاسی و مستندسازی می باشد که در افتتاحیه تماشاخانه طبیعت ایران رونمایی شد و حاوی یک تریولوژی کوتاه در روند خود می باشد.

برای پرندگان خوشواش

پیش نمایشی از مستند برای دیدار مرغان هوایی روستای خوشواش در قلب کوه های البرز مرکزی . گذر از میان راه های خاکی مسیر بر بلندای ارتفاعات و اقیانوس ابر در برنامه ای متفاوت برای زیارت پرندگان بلندیهای خوشواش .

معرفی البرزیست

کلیپی زیبا و مهیج از فعالیت های مجموعه البرزیست در طبیعت ایران .

از طعم میوه ها ، عمق غارها ، سرمای کوهستان هایش ، از گرمترین نقطه زمین در لوت ، از زیباترین کوه کره خاکی در البرز ، از خاک پاک و خشکش ، از هوای آسمانی ، عقابان بلند پرواز و از مردان سوداییش پیداست ، که در سرزمین من ایران ، خدا بسیار هست .

عملیات نجات در رودخانه لار

در این کلیپ بچه های البرزیست که در برنامه تفریحی به دشت لار رفته بودند ، در هنگام عصر در ابتدای خرداد که حجم آب رودخانه در اولین گذرگاه خود بسیار بالا می رود ، ماشین چند رهگذر را از میان امواج خروشان و پرفشار آب رودخانه لار نجات می دهند .

آفرود در سوهانک

سوهانک-2

کلیپی هیجانی از مجموعه برنامه های آفرودی در پارک جنگلی سوهانک در فصول مختلف .

آفرود در سوهانک

سوهانک-1

کلیپی هیجانی از مجموعه برنامه های آفرودی در پارک جنگلی سوهانک و ارتفاعات زردبند در شمال شرق تهران .

اقیانوس کوه ها

این کلیپ پیش نمایشی از مستند نیمه بلند آزادکوه ، مسیر البرزیست 5 می باشد که می توانید فیلم کامل آن را در گالری مستندهای طبیعت مشاهده کنید . مستندی منحصر بفرد از زیبایی های کوهستان البرز .

در انتظار بهار

نمایی از قله کوه دماوند و حرکت دریای ابر از پایین دست آن و خروج گاز گوگرد از دهانه این کوه یگانه ، در انتظار رسیدن بهار امید .