می توان فیلم را به صورت تصاویر متحرک همراه با موسیقی و روایتی تعریف کرد که در نشان دادن جریان طبیعت از عکس گویا تر می باشد . در حقیقت با فیلم می توانیم روند و جریان حیات و تحول طبیعت را ببینیم . در کنار اینکه هر لحظه و عکس آن در طبیعت راوی خود می باشند؛ در مجموعه یک فیلم ، موسیقی و روایات آن ، می توان احوال و گذار طبیعت را به گونه ای متفاوت به تصویر کشید.
در این صفحه می توانید فیلم های تولید شده در مجموعه البرزیست را در قالب های " مستند طبیعت ، کلیپ های کوتاه ، روند زمان ، امید و فوتو کلیپ " مشاهده کنید .

بر فراز آخرین دیواره گرده شمال شرقی در مستند آزاد کوه

گالری مستند های طیبعت

گاهی جز با دیدن فیلم های مستند از اتفاقات تکرار نشدنی نمی توان احوالات شرایط خاص در طبیعت را تجربه کرد . تجربه سرما ، بادهای شدید ، ریسک پذیری در شرایط بحرانی ، سختی های صعود ، شب مانی در ارتفاعات و نقاط مختلف طبیعت و ...
با دیدن فیلم های مستند در تجربه لحظات بکر طبیعت با ما همراه شوید .


برای مشاهده گالری اینجا کلیک کنید

مستند آفرود پیامبور ، جنگلهای شمالی البرز

گالری کلیپ های کوتاه

در هر برنامه طبیعت گردی ، کوه نوردی یا آفرود لحظاتی خاص به وجود می آیند . لحظاتی سراسر هیجان ، نگرانی ، ترس و گاهی هم مخاطره آمیز ؛ هیجان و مخاطره ای که یکی از اهداف چنین برنامه هایی هستند . می توانید هیجانی ترین ، خلاصه ترین و چکیده فعالیت های مهیج البرزیست را در زمینه های مختلف در این گالری مشاهده کنید .


برای مشاهده گالری اینجا کلیک کنید

منطقه انر، سر داغ، زرد سر ، شمال غرب دماوند

گالری روند زمان (تایم لپس)

به دلیل آهستگی حرکت بسیاری از تغییرات در طبیعت همانند طلوع و غروب آفتاب ، رشد گیاهان ، حرکت ابر ها و ... است که شاید تا به حال دوری کامل از روند آنها را در طبیعت به چشم ندیده باشید . برای به تصویر کشیدن تحولات آرام طبیعت در قالب فیلم های کوتاه از تکنیک روند زمان یا تایم لپس استفاده شده که در آن فیلم برداری مداوم چند ساعته یا چند روزه در طبیعت تبدیل به فیلمی در حد چند ثانیه تند نمایی شده و خلاصه می شود .


برای مشاهده گالری اینجا کلیک کنید

ارتفاعات هرانده ، البرز شرقی

گالری فوتو کلیپ ها

در کنار فیلم های بلند و کلیپ های کوتاه مستند که حال و هوای خود را دارند ، نمی توان از قوام هنری و تاثیر گذاری آثار عکاسی چشم پوشی کرد . در این گالری تلاش شده تا با تلفیق آثار فاخر عکاسی البرزیست با موسیقی های آرام بخش و مناسب ، کلیپی تاثیر گذار و مفهومی تولید شود تا با دیدن و گوش دادن آن از اثرات آرام بخشی آنها استفاده کنید .
گاهی برای ترکیب چند عکس و موسیقی و مونتاژ کلیپی اثرگذار ، روزها کوششی خالصانه شده است .


برای مشاهده گالری اینجا کلیک کنید

پروژه هیجان، امید زندگی

گالری امید ها

" تاریک ترین و سرد ترین زمان شب لحظات قبل از سپیده دم است ، امید را زنده کنیم " با چنین شعاری بود که مسیری متفاوت آغاز شد ، مسیری در راه خدمت مستقیم به آنها که به راستی نیازمند امید هستند . کلیپ و فیلم برنامه ها خیریه البرزیست را در گالری امید دنبال کنید و برای آگاهی بیشتر از این پروژه میتوانید به صفحه " هیجان ، امید زندگی " مراجعه کنید .

برای مشاهده گالری اینجا کلیک کنید